Červen 2012

TEMNÉ VODY ZATRACENÍ

24. června 2012 v 15:07 | DRAK |  FOTOGRAFIE

TEMNÉ VODY MOČÁLU

24. června 2012 v 15:06 | DRAK |  FOTOGRAFIE

V MOČÁLU TEMNÉM

24. června 2012 v 15:05 | DRAK |  FOTOGRAFIESUPERMAN RUDÁ HVĚZDA

10. června 2012 v 19:31 | DRAK |  ZAMYŠLENÍ
MARK MILLA, DAVE JOHNSON, KILIAN PLUNKETT
PRÁVĚ JSEM ODLOŽIL DOČTENÝ COMICS SE SUPERMANEM. SKVĚLÝ COMICS! NEJPRVE JSEM MĚL OBAVY, CO VZNIKNE Z TOHO, KDYŽ SUPERMAN MÍSTO V USA PŘISTANE NA UKRAJINĚ, KDE SE MU DOSTANE PONĚKUD JINÉ VÝCHOVY. NAKONEC SE STÁVÁ OBLÍBENCEM STALINA, VELKÝM SOUDRUHEM A HLAVNÍ A NEPORAZITELNOU ZBRANÍ PROTI USA. KROMĚ HLAVNÍHO HRDINY SE SETKÁME S LOIS, LEXEM LUTHOREM, DIANOU - WONDER WOMEN, GREEN LANTERNEM A BATMANEM. VŠE JE ALE ÚPLNĚ JINAK, POSTAVY STOJÍ NA OBOU STRANÁCH BARIKÁDY, Z PŘÁTEL SE STÁVAJÍ NEPŘÁTELÉ A DOBRÉ ÚMYSLY SUPERMANOVY HROZÍ UVRHNOUT ZEMI DO STERILNÍHO VĚZENÍ VELKÉHO BRATRA. ABY TO NEBYLO MÁLO, OBJEVUJE SE DALŠÍ MIMOZEMŠŤAN, KTERÝ BY RÁD ZOTROČIL ZEMI A PŘIDAL SI JI DO SVÉ PLANETÁRNÍ SBÍRKY... SKVĚLÝ ORWELLOVSKÝ PŘÍBĚH S NEMÉNĚ SKVĚLOU KRESBOU! TO BY BYL FILM! JENŽE PODLE NEJLEPŠÍCH COMICSŮ FILMY BUĎ NEVZNIKAJÍ, A NEBO SE VĚTŠINOU PŘÍLIŠ NEPOVEDOU...
KNIHU ZE STÁJE DC COMICS VYDAL BB ART


DELIKÁTNÍ DEXTER

9. června 2012 v 11:27 | DRAK |  ZAMYŠLENÍ
JEFF LINDSAY:DELIKÁTNÍ DEXTER
,,TI, KDO MĚ ZNAJÍ, VÁM ŘEKNOU, ŽE DEXTER NIKDY NEZTRÁCÍ NERVY, ALE CO JE MOC, TO JE PROSTĚ MOC. ŠVIHL JSEM NOHOU, RYCHLE A TVRDĚ, A NAKOPL BOUCHAČE DO ROZKROKU; STAČILO TO, ABY MĚ PUSTIL, PŘEDKLONIL SE A ZAČAL VYDÁVAT TICHÉ KŇUČIVÉ ZVUKY. A PROTOŽE TO BYLO TAK SNADNÉ A ÚČINNÉ, OTOČIL JSEM SE KE KUKAROVOVI S RUKAMA ZVEDNUTÝMA DO BOXERSKÉHO KRYTU.
JENŽE ON DRŽEL PISTOLI A MÍŘIL MI PŘÍMO MEZI OČI. ŠLO O HODNĚ VELKOU A DRAHOU PISTOLI, PODLE LETMÉHO POHLEDU O REVOLVER MAGNUM RÁŽE .375. ÚDERNÍK MĚL NATAŽENÝ A JEDINOU JEŠTĚ TEMNĚJŠÍ VĚCÍ NEŽ OTVOR NA KONCI HLAVNĚ BYL VÝRAZ V JEHO OČÍCH.
,JEN DO TOHO,´VYZVAL MĚ. ,ZKUS TO.´
ZAJÍMAVÝ NÁPAD, ALE NAKONEC JSEM HO ZAMÍTL A ZVEDL RUCE VZHŮRU. CHVÍLI MĚ SLEDOVAL A PAK, ANIŽ BY ODE MĚ ODVRÁTIL ZRAK, O NĚKOLIK KROKŮ USTOUPIL A ZAVOLAL OSTATNÍ. ,SVAŽTE HO,´PORUČIL. ,NEMUSÍTE SE S NÍM MAZAT, ALE NEPOŠKOĎTE MASO. KANČÍ SE NÁM MŮŽE HODIT.´" (STR.233)

TAK TU MÁME NOVÉ PŘÍHODY ZABIJÁKA DEXTERA. ALE CO TO? NĚCO JE JINAK. DEXTER SE NÁM USADIL, PEČUJE O RODINU, MÁ MIMINKO. ROZEŠEL SE S TEMNÝM SPOLEČNÍKEM, KTERÝ URAŽENĚ TRUCUJE V NEJHLUBŠÍM SKLEPENÍ DEXTROVY EXISTENCE, A STAL SE ZCELA NOVÝM ČLOVĚKEM - DEXTEREM-TAŤKOU. ČTENÁŘ SE ZAJISTÉ ZDĚSÍ NOVÉHO PŘERODU A S OBAVAMI ČTE O POKLIDNÉM RODINNÉM ŽIVOTĚ, KTERÝ JEN NARUŠÍ PŘÍCHOD BRIANA. JO JO, DEXTERŮV ÚDAJNĚ MRTVÝ BRATR SE ZČISTAJASNA VYNOŘÍ A ZAČLENÍ DO RODINY, KTERÁ SI HO, KROMĚ DEXTERA SAMOTNÉHO, NEKRITICKY OBLÍBÍ. NÁŠ HLAVNÍ HRDINA ZAČÍNÁ TUŠIT, ŽE ZA TÍM BUDE NĚJAKÁ ČERTOVINA, LEČ VE VLASTNÍ RODINĚ SE STÁVÁ PÁTÝM KOLEM U VOZU.
LINDSAY VE SVÉM POSLEDNÍM ROMÁNĚ ZAREAGOVAL NA MÓDNÍ UPÍRSKOU VLNU, A TAK MÁ DEBORA PŘED SEBOU TVRDÝ OŘÍŠEK - JAKÁSI SEKTA UNÁŠÍ DÍVKY A PIJE JIM KREV! JENŽE TO JE DNES V KDEJAKÉ KNIZE, A TAK AUTOR PŘIDAL JEŠTĚ KANIBALISMUS! PRVNÍ, PŘEDEVŠÍM PSYCHOLOGICKÁ, ČÁST ROMÁNU JE JAK MÁVNUTÍM BIČEM ZMĚNĚNA NA NAPÍNAVÝ THRILLER, KDY SE DEXTER POKOUŠÍ USMÍŘIT S TEMNÝM SPOLEČNÍKEM A SOUČASNĚ NEJEN JEMU ZAČNE JÍT O ŽIVOT. NA ROZDÍL OD FILMOVÉ SÉRIE SI OPĚT UŽIJEME DÁVKU ČERNÉHO HUMORU A DĚJ, KTERÝ SE OD FILMOVÉHO OPĚT V LECČEMS ODLIŠUJE.
VÍTEJ, DEXTERE, OPĚT MEZI NÁMI!